Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Zarządzenie Nr 30/2020 w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii

Zarządzenie Nr 30/2020

Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Gierałtowicach

 z dnia 3 listopada 2020 roku

 

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 października 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii  (Dz.U. z 2020 r., poz. 1758, ostatnia zmiana Dz.U. z 2020r. poz. 1931), zarządzam:

§ 1

Polecam  pracownikom Gminnej Biblioteki Publicznej w Gierałtowicach  wykonywanie pracy zdalnej zgodnie z zasadami określonymi w regulaminie pracy zdalnej (Zarządzenie Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Gierałtowicach  17/2020 z dnia 23 lipca .2020 )

§2

Pracownicy  świadczą pracę w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Gierałtowicach oraz w jej filiach w Przyszowicach, Paniówkach i Chudowie w zakresie niezbędnym do zapewnienia pomocy obywatelom niemożliwą do wykonywania w ramach pracy zdalnej, czyli zajmują się bezpośrednio obsługą biblioteki z uwzględnieniem obowiązującego  reżimu sanitarnego.

§3

Pracownicy świadczą pracę w siedzibie Gminne Biblioteki Publicznej w Gierałtowicach    oraz w jej filiach w Przyszowicach, Paniówkach i Chudowie w zakresie niezbędnym do zapewnienia potrzeb jednostki pracują stacjonarnie   z uwzględnieniem obowiązującego  reżimu sanitarnego.

§4

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.