Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Zarządzenie Nr 14/2024 w sprawie wprowadzenia i wdrożenia do stosowania Instrukcji Zarządzania Systemem Informatycznym służącym do przetwarzania danych osobowych stanowiącej element Polityki Ochrony Danych Osobowych w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gierałtowicach

Zarządzenie Nr 14/2024
Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Gierałtowicach
z dnia 25 marzec 2024 roku

 

W sprawie wprowadzenia i wdrożenia do stosowania Instrukcji Zarządzania Systemem Informatycznym służącym do przetwarzania danych osobowych stanowiącej element Polityki Ochrony Danych Osobowych w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gierałtowicach.

Na podstawie art. 24 ust.2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Zarządzam:

§1

Wprowadzam i wdrażam do stosowania w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gierałtowicach Instrukcję Zarządzania Systemami Informatycznymi w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gierałtowicach stanowiąca załącznik nr 1 do niniejszego zarządzenia.

§2

Zobowiązuję pracowników do zapoznania się z dokumentacja o której mowa w § 1 zarządzenia , przestrzegania jej zasad. 

§ 3

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.